Zavoláme Vám - prozvoňte 776 359 413


 
Aseton > Papír do tiskáren

Papír do tiskáren

Kvalita A

Dodáváme papír do laserových tiskáren jen nejvyšší kvality , Xerox A4/(kvalita A) 80gr. 500kusů v balení.
Tento papír se vyznačuje velkou bělostí , nezanáší tiskárnu papírovým prachem a proto prodlužuje životnost.Tento papír je speciálně vhodný pro oboustranný tisk pro použití u rychloběžných kopírek a tiskáren a pro kvalitní inkoustový tisk. Je z obou stran hlazený a výborně se hodí na oboustranný tisk. Je to papír dražší, ale výrazně kvalitní. Nebudete mít problémy se zasekáváním, rozpíjením, prašností atd. Cena 100Kč za 80gr. 500kusů v balení.

Kvalita B

je vhodná do laserových tiskáren, kopírek i inkoustových tiskáren. Tento papír je kvalitnější než kategorie „C“ a doporučuje se pro oboustranný tisk. Prašnost tohoto papíru je nižší a proto se vaše tiskárna nebo kopírka nebude tolik špinit. A zde můžete ušetřit první peníze (za čištění stroje). S tímto papírem dosáhnete menšího opotřebení stroje a prodloužení jeho životnosti. Tento se doporučuje při vyšší spotřebě papíru 250 listů denně a více. Jeho omezením je, že není vhodný do rychloběžných strojů (60 kopií za minutu). Cena je vyšší než u kvality „C“, ale tato investice se vyplatí. Cena 92Kč za 80gr. 500kusů v balení.

Skladování papíru

Pozor na skladování papíru, které může negativně ovlivnit kvalitu tisku. Doporučuje se tisknout na papír, který není navlhlý a má teplotu okolního prostředí, tzn. teplotu pokojovou. Pozor na špatné skladovací prostory: bývají vlhké a studené! Pokud nemáte možnost papír skladovat jinak, měli by jste před vložením papírů do stroje nechat tento papír 24 hodin uložený v kanceláři, aby se „ohřál“ na pokojovou teplotu a aby z něj vyprchala vlhkost. Pokud zvlhlý a studený papír vložíte do laserového stroje, tak stroj zahřátím způsobí únik vlhkosti a tím kroucení. Výsledkem jsou zvlněné papíry. Některé papíry mají speciální potažené přebaly, které zabraňují navlhnutí papíru, přesto však to není 100% ochrana.


2011 - 2019 © Aseton, všechna práva vyhrazena webdesign: Ladzo.cz